Terapia dla par w Gdyni

Terapia dla par skierowana jest do osób będących w związku małżeńskim oraz do osób będących w bliskiej relacji intymnej, które potrzebują pomocy psychologicznej.

Psychoterapię oferuję parom, które chciałyby:

  • otrzymać rozumienie tego co wpływa na ich obecne trudności,
  • dostać wsparcie w sytuacji kryzysowej (separacja, zdrada),
  • uzyskać lepsze rozumienie siebie nawzajem.
terapia dla par Gdynia

Z pomocy psychoterapeutycznej mogą skorzystać również małżeństwa i pary, które:

  • czują, że oddalają się od siebie,
  • mają trudności w komunikacji,
  • zmagają się z częstymi kłótniami,
  • doświadczają konfliktów i napięć prowadzących do odczuwania niezadowolenia z tworzonego związku,
  • borykają się z trudnościami seksualnymi.

Prowadzona przeze mnie terapia par postrzega związek jako całość i praca skupia się na dynamice związku (jeśli zachodzi taka potrzeba, proponuję pracę indywidualną jednej lub obu stronom). Psychoterapię par poprzedzają 3 konsultacje. Celem konsultacji jest zdiagnozowanie natury problemu, z którym zgłasza się para i dobranie optymalnej formy pomocy. Czas trwania terapii i częstotliwość spotkań jest ustalana w trakcie konsultacji i jest uzależniona od natury i złożoności zgłaszanego problemu oraz sformułowanych celów terapii.

Terapia pary jest formą pomocy psychologicznej skupiającej się na rozwiązywaniu trudności, które zaburzają funkcjonowanie związku. W procesie psychoterapii istotne znaczenie ma zaangażowanie i chęć współpracy obojga partnerów. Sesje terapeutyczne pary trwają 60 minut. Prowadzący pomaga parze uświadomić co wpływa na ich aktualne problemy, a to z kolei umożliwia znalezienie sposobu na ich rozwiązanie.

Cennik:

Terapia par
Konsultacja – 250 zł (60 minut)
Sesja – 250 zł (60 minut)

Oprócz psychoterapii par/małżeństw prowadzę również psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży.

Tagi : poradnia małżeńska Gdynia psycholog dla par Gdynia psycholog małżeński Gdynia psychoterapia dla par Gdynia psychoterapia małżeńska Gdynia psychoterapia par Gdynia terapeuta małżeński Gdynia terapia dla par Gdynia terapia małżeńska Gdynia terapia par Gdynia