Barbara Wota

Barbara Wota

Psycholog, Psychoterapeuta, Socjoterapeuta

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in. w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Centrum Leczenia Uzależnień i Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku. Ponadto pracowałam jako wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz Psychodynamicznym Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży, prowadząc także warsztaty z zakresu pomocy psychologicznej i terapeutycznej.

W prywatnym gabinecie w Gdyni prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową dorosłych, psychoterapię młodzieży oraz terapię par.

Ponadto zajmuję się prowadzeniem superwizji. W ramach pracy superwizyjnej prowadzę superwizje indywidualnej pracy psychoterapeutów oraz pracy zespołów w świetlicach socjoterapeutycznych, ośrodkach wychowawczo – opiekuńczych i placówkach medycznych. Dodatkowo jako superwizor współpracuję z Fundacjami i Stowarzyszeniami na terenie Trójmiasta, które realizują unijne projekty rewitalizacji i deinstytucjonalizacji.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów. Od maja 2021 pełnię funkcję V-ce prezes Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

 b.wota@psychoterapeuta-gdynia.com.pl

 +48 532 361 880

Edukacja specjalistyczna

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (specjalizacja z psychologii klinicznej i zdrowia)

Absolwentka Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Gdańskim Ośrodku Psychodynamicznym

Absolwentka Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej